Finansal Başarı için İş Planı Paketimiz

Uygun fiyatlarla muhasebe hizmeti alın

Almanya’da şirket kurmak isteyen girişimcilerin başarılı olabilmeleri için, doğru bir iş planına ihtiyaçları vardır. Bu plan, işinizi başlatırken ve büyütürken karşılaşabileceğiniz tüm zorluklara hazırlıklı olmanızı sağlar. İş planı, işinizin vizyonunu, hedeflerini ve stratejilerini net bir şekilde ortaya koyar ve aynı zamanda yasal gereklilikleri de karşılar.

Bizim iş planı hizmetimiz, Almanya’da şirket kurmak isteyen girişimcilere, kapsamlı ve özelleştirilmiş bir iş planı sunar. İş planı, potansiyel yatırımcılar, iş ortakları veya finansal kurumlar tarafından talep edilebilecek tüm bilgileri içerir. Hizmetimiz, aşağıdaki adımları içerir:

İş planı tasarımı: İşinizi ve hedeflerinizi anlamak için size bir dizi soru sorarız ve bu bilgileri kullanarak iş planınızın tasarımını yaparız.

Analiz: İş planınız için piyasa, sektör ve rakip analizi yaparız. Bu, işletmenizi diğerlerinden farklı kılacak benzersiz özelliklerinizi belirlemenize yardımcı olur.

Finansal Proje: Finansal tablolarınızı hazırlarız, bu tablolar finansman ihtiyaçlarınızı ve olası yatırım getirilerini belirlemenize yardımcı olur.

Uyum: İş planınızın, Almanya’da şirket kurma sürecindeki yasal gereklilikleri karşıladığından emin oluruz.

Bizim iş planı hizmetimiz, girişimcilerin işlerini kurmalarına yardımcı olacak ve başarılı bir şekilde büyütmelerine olanak tanıyacak kapsamlı bir plan sunar. Almanya’da iş yapmak için hazırlanırken, iş planı hizmetlerimizden yararlanarak siz de hayallerinizdeki işi başlatabilirsiniz.

İş Planı

 • Excel iş planına dahil olanlar: kar/zarar, satış planlaması, 5 yıllık planlama, satış ve pazarlama KPI’ları, nakit akışı, fon kullanımı ve likidite çıkışı, “yakma oranı”, sermaye gereksinimleri, maliyet planlaması, uluslararası genişleme, kullanım fonların, temel KPI

 • İş planı (Excel) kılavuzu

 • Ayrıntılı pazarlama metrikleri

 • Hesaplamalı etkileşimli pano

 • Gelir tablosuyla birlikte özet KPI dahil tüm ilgili mali rakamlarla Excel formatında bireysel iş planı

 • Sonuç sunumu

Yardıma ihtiyacın mı var?

Hemen formu doldurun ve uzmanımızdan ücretsiz randevu alın.

AB Danışmanlık ile Bir İş Planına Basit Adımlarla

 1. Bizi seçiyorsun.
 2. Bir uzman sizi arayacak ve brifingi yapacaktır.
 3. Onboarding formumuzu dolduruyor ve gerekli tüm belgeleri bize gönderiyorsunuz.
 4. Uzmanlarımız fikirlerinizi ve belgelerinizi değerlendirir.
 5. İş planınızı oluşturuyoruz.
 6. Geri bildirim telefon görüşmesinde, iş planınız hakkında her şeyi öğreneceksiniz.
 7. İş planız tamamlanır.

Almanya İş Planı Sıkça Sorulan Sorular

İlgili tüm finansal rakamlar açıkça sunulmuştur. Sermaye gereksinimleri ve satış planlamasının yanı sıra nakit tüketimi ve likidite çıkışı yatırımcılar için belirleyici faktörlerdir ve ayrıca belgede sunulmaktadır. Ayrıntılı nakit akışı hesaplaması ve maliyet planlamasının yanı sıra pazarlama planlaması ve uluslararası genişleme için varsayımları içeren gelir tablosu sunumu uzmanlarımız tarafından sunulmakta ve görselleştirilmektedir. Excel iş planına ek olarak, en önemli finansal rakamların yanı sıra bir yönetici özeti ve açıklamalı bir iş gerekçesi kılavuzu içeren tek sayfalık bir oluşturulacak ve teslim edilecektir. Tüm belgeler ve sonuçlar tarafımızca sunulmaktadır.

İş planı, iş fikrinin yanı sıra gelir ve maliyet muhasebesinin gerçek bir görünümünü sağlar ve temel iş fikrinin bir Word belgesi biçiminde niteliksel bir tanımını sağlar.

Kural olarak, bireysel bir iş planı 5-10 gün içinde teslim edilebilir. Zamanında teslimat, projenin sorunsuz ilerlemesine ve firmanın hazırlık çalışmalarına bağlıdır.

Sağlam bir iş planı, şirketinizin başarısının temelidir. Sağlam bir iş planı, dahili iş ve finansal planlamanın yanı sıra yatırımcılara hitap etmek için temel gereksinimdir. Ek olarak, iş planı, iş fikrinin yanı sıra gelir ve maliyet muhasebesinin gerçekçi bir görünümünü sağlar. İki belge, yatırımcılar ve iş ortakları tarafından gelecekteki finansman turları için de talep edilecek.

Sağlam bir iş planı, şirketinizin başarısının temelidir. Sağlam bir iş planı, dahili iş ve finansal planlamanın yanı sıra yatırımcılara hitap etmek için temel gereksinimdir. Ek olarak, iş planı, iş fikrinin yanı sıra gelir ve maliyet muhasebesinin gerçekçi bir görünümünü sağlar. İki belge, yatırımcılar ve iş ortakları tarafından gelecekteki finansman turları için de talep edilecek.